Ukládejte data svižně a moderně. S HPE Nimble storage je to hračka.

Hledáte řešení pro ukládání Vašich podnikových dat, které bude uživatelsky přívětivé pro zavedení i následnou obsluhu? Řešení, které si bude tykat s hypervisory a bude schopné ušetřit prostor díky moderním redukčním technologiím? Řešení, které se bude jednoduše integrovat s cloudem? Pak stačí tři slova – HPE Nimble storage.

Jednoduchost v DNA

Instalace systému je tak jednoduchá, že ji zvládnete sami, a stejně intuitivní je i rutinní údržba. Poradíte si s dalším nastavením a při jakémkoliv zádrhelu vám pomůže nápověda vycházející z „Best Practices“.

Impozantní integrace

S největší pravděpodobností nenaleznete jiný diskový systém, který by tolik rozuměl s hypervisory jako je VMware či MS-Hyper_V nebo třeba se zálohovacím řešením Veeam. Moderní kontejnery mu nejsou cizí, a pokud máte agilní vývojáře, HPE Nimble storage je pro Vás to pravé.

Využijte AI

Nechte za sebe pracovat umělou inteligenci zabudovanou v nástroji HPE InfoSight. Pokud hledáte odpovědi na otázky „Proč je aplikace pomalá“? nebo „Co způsobuje výpadky služby každou středu ráno?“. Už nehledejte a raději se poraďte s nástrojem, který zpracovává miliony informací, ze kterých se učí, a je tak schopen Vám poskytnout řešení přesně podle vašich potřeb.

Zdroj: datovacentra.cz