Na čem děláme

Nemáme jeden, dva ani tři produkty.
Je jich celá řada a další přibývají.

Řešení a služby

Postaráme se, aby cesta našich zákazníků za jejich sny byla snazší a bezpečnější.

Umělá
inteligence

AI technologie pro service desky
a kontaktní centra.

Zapojením umělé inteligence do procesů klasických call center i service desků získáte detailnější informace o probíhající komunikaci. Vydejte se s námi na cestu k větší zákaznické spokojenosti a vyšší efektivitě – automatizace pomocí AI vám pomůže.

Podniková
komunikace

Od tradingu přes kontaktní centra po nahrávací zařízení.

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a širokou nabídku produktů a služeb – dodáváme a staráme se o systémy pro podnikovou telefonii, kontaktní centra, tradingová a dispečerská pracoviště, tísňové systémy a nahrávací zařízení.

Kybernetická
bezpečnost

Komplexní řešení bezpečnosti v kontextu vašeho podnikání.

Zabezpečíme vaše IT komplexně – od ochrany koncových stanic až po perimetr. Naši experti vám pomohou kontinuálně zvyšovat ochranu vašich dat. S naším permanentním monitoringem kybernetických hrozeb můžete konečně spát v klidu.

IT
infrastruktura

Návrh, implementace
a provoz rozsáhlých systémů.

Navrhujeme a dodáváme systémy síťové infrastruktury od renomovaných výrobců. Rychle, spolehlivě a bezpečně. S plným on-site servisem. Továrnu Hyundai jsme vybavili kompletně – kabeláž, racky, datové centrum,  kompletní IT infrastruktura.

ixperta.com

Vývoj
software

Zakázkový vývoj software bez kompromisů a včas.

Naše vývojové centrum se nebojí žádné výzvy. Navrhneme, otestujeme a implementujeme menší vývojové celky i velké komplexní projekty. Využití umělé inteligence, počítačové vidění, automatizace a robotizace, smart procesy – toho se nebojíme…

Projektové
řízení

Splňte si sen. Získejte přehled nad projektovými náklady, termíny a úkoly.

Ještě řešíte projektové úkoly přes e-mail, sdílenou složku, excel nebo papírově? Nechybí vám náhodou čas, přehled a informace? Do řízení vašich projektů a vývojových cyklů zapojíme osvědčené projektové  nástroje. Mějte projekty konečně pod kontrolou!

atlassian.ixperta.com

Naši klíčoví partneři

Společně jsme naladěni na vlnu IXPERTA