Na čem děláme

Nemáme jeden, dva ani tři produkty. Je jich celá řada a další přibývají. Ať už jsou to projekty pro Unify, náš industrial.VISION, nebo různé projekty z oblasti software developmentu.

Atos

Víte, co má společného Kancelář prezidenta ČR a armáda Spojených států amerických? Ne, není to začátek hloupého vtipu. A ano, jsme to my.

Od roku 1999 totiž vyvíjíme komunikační systémy pro koncern Atos (dříve Unify). Konkrétně dlouhodobě vyvíjíme a testujeme VoIP brány podporující protokoly SIP, H323 a HFA, nástroje podporující vývoj a kompilaci jádra systému nebo třeba koncové přístroje – telefony řady OpenStage a OpenScape Desk Phones. Při programování využíváme i zkušenosti našich kolegů ze servisních týmů, kteří jsou v každodenním kontaktu s koncovými zákazníky. Díky tomu naše řešení odpovídají skutečným potřebám klientů.

Na co jsme fakt hrdí?

Připravili a certifikovali jsme komunikační systém v Joint Interoperability Test Command ve Fort Huachuca, Arizona. Ten teď funguje ve složkách armády Spojených států amerických a U.S. Department of Defense. Taky jsme třeba naprogramovali kryptografické zabezpečení hlasové komunikace pro VoIP brány. A abychom nezapomněli – zavedli jsme komunikační systémy pro Kancelář prezidenta ČR, Parlament ČR a vybraná ministerstva.

industrial
VISION

Představte si svět, ve kterém by z výrobních pásů už nikdy nesjely vadné výrobky. Svět, ve kterém výraz kazové zboží nemá smysl, protože tam něco takového zkrátka neexistuje.

Tak přesně takový je svět, o který s industrial.VISION usilujeme.

Pomocí metod počítačového vidění, robotických ramen, pásových dopravníků a dalších mechanismů automatizujeme kontrolu kvality. Pokud je to výhodnější, automatizujeme i části výroby jednotlivých výrobků.

Vyvíjíme software, který využívá jednoduchých algoritmů i složitých konvolučních neuronových sítí a umělé inteligence na analýzu obrazu. V reálném čase kontroluje zvolené vlastnosti produktu a posuzuje, zda je v pořádku.

Na vývoji nebo spíše výzkumu tohoto systému kontroly spolupracujeme s několika vysokými školami, společně s nimi posouváme hranice teoretického i praktického poznání v tomto odvětví.

Naši zákazníci mohou získat nejen nejmodernější kontrolní systém, ale také kompletní evidenci všech svých produktů a přehlednou analýzu průběžných výsledků své výroby. Díky tomu zjistí, kde mohou optimalizovat své výrobní procesy, aby zamezili výrobě dalších vadných výrobků.

IoT

Hrajeme si, ale ne jen tak.

Snažíme se, aby z našich „hraček“ vznikly produkty či řešení, které nám usnadní život a jsme rádi, když se o naše výsledky můžeme podělit se zákazníky. Velké věci vznikají z maličkostí, a pro svět IoT to platí dvojnásob.

Dnes takřka vše umí komunikovat se vším a je velký prostor pro kreativitu, bádání, hledání zajímavých scénářů a řešení.

My se zaměřujeme na oblast IoT pro svět kanceláří.

Usnadňujeme každodenní pracovní život nejen sobě, ale i našim zákazníkům. Potřebujeme více zasedaček či míst na parkování. Nebo lépe využívat ty stávající. Bylo by fajn propojit kalendáře s ovládáním a nastavením prostředí pro jednací místnosti. Jak velkou místnost budu potřebovat? Chceme využívat připojení přes video, budeme během jednání sdílet obrazovku, nebo stačí jen hlas? A jak vše nastavíme?

Co kdyby se to všechno zařídilo… nějak samo? Právě na tom pracujeme.

Automotive

Rádi děláme zajímavé věci a jsme rádi, že se podílíme na změnách, které se v Automotive segmentu dějí.

Pracujeme na přeměně tradičního pojetí na chytrá auta, a to zejména v oblasti Connect@Car. Hledáme cesty pro integrace chytrých mobilních služeb a technologií do prostředí, ve kterém se ještě nedávno vše zmiňovalo jen v podobě vizí. Dnes jsou součástí každodenní reality a i díky tomu vidíme, jak auta budou vypadat za pár let.

Analyzujeme, vyvíjíme, testujeme… Baví nás to, těšíme se na nové modely aut. A máme volná místa pro nové kolegy se zaujetím pro kouzelný svět chytrých aut.

Zkrátka děláme na tom, co nás baví. A baví nás to i proto,
že za sebou vidíme výsledky

Náš software používá víc než
75%
firem z Fortune
Global 500
Každý den si díky nám zavolá víc než
10 mil.
uživatelů telefonů
po celém světě
Na projektech pracuje víc než
200
zaměstnanců
ve čtyřech pobočkách

Máte-li nějaké dotazy,
neváhejte mě kontaktovat.