Nahlédněte k nám do firmy

Vytváříme společnostem IT řešení a software na míru. Internet věcí a pokročilá rozhraní jsou náš denní chleba.

rok založení
1900
zaměstnanců
100 +
žen
0 %
mužů
40 %
průměrný věk
0 let
roční obrat
700 mil. Kč

O společnosti

Kdysi divize jedné z největších technologických firem v ČR. Dnes jsme rostoucí společnost tvořící IT řešení firmám na míru. Propojujeme různé IT systémy, vytváříme software na míru, poradíme si s IT bezpečností a infrastrukturou, projektovým řízením i podnikovou komunikací.

Mezi naše klienty patří například Správa pražského hradu nebo největší výrobce automobilů v ČR. Svoji budoucnost vidíme ve světě inovací – zejména v oblasti počítačového vidění, IoT systémech a umělé inteligenci.

Přinášíme na trh i vlastní unikátní systémy. Navrhli a uvedli jsme na trh například systémy pro rezervaci parkovacích míst a zasedaček, bezpečnost a komfort transportu lidí či nákladu. Pracujeme na komerčních projektech pro organizace z celého světa, ale nezapomínáme ani na pomoc potřebným. Spolupracujeme s Linkou bezpečí a jsme hrdým partnerem nadace KIPEPEO.

foto zaměstnanců IXPERTA

Koho hledáme

Nejvíce volných pozic nabízíme na vývojových projektech, na kterých pracujeme převážně z Brna. Zde se potkáte hlavně s programátory (C++, Python, C, Java).

Další pobočkou je Praha, kde máme obchodní a servisní oddělení a také back office. Tým manuálních testerů pracuje přímo u zákazníka v Mladé Boleslavi.

"Nejsme žádný korporát, panuje u nás pohodová atmosféra a jsme fajn parta lidí."

Týmy sedí pohromadě ve svých vlastních kancelářích. Navzájem se od sebe učíme a hodně spolu komunikujeme.

Co je dobré vědět

V IXPERTĚ si přijde na své opravdu každý. Ranní ptáče nebo sova – pružná pracovní doba či home office umožní pohodově skloubit soukromí i pracovní život. Pro zaměstnance máme 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravu, Multisport kartu a aplikaci U lékaře. Kanceláře v Praze jsou otevřené a částečně sdílené. Brněnské kanceláře jsou postavené pro jednotlivé týmy – a navíc je tam relax room a hobby koutek s 3D tiskárnou. Letní a předvánoční firemní akce se konají každý rok. 

Co říkají naši kolegové

Co říkají naši kolegové