Nahlédněte k nám do firmy

Vytváříme společnostem IT řešení na míru. Internet věcí a pokročilá rozhraní jsou náš denní chleba.

1900
Rok založení
100
Zaměstnanců
0
Průměrný věk
0 %
Fluktuace zaměstnanců
0 %
Ženy
40 %
Muži
700 mil. Kč
Obrat

O společnosti

Kdysi divize jedné z největších technologických firem v ČR, dnes jsme rostoucí společnost tvořící IT řešení firmám na míru. Propojíme jinak neslučitelné systémy, vytvoříme software na míru, poradíme si s IT bezpečností a infrastrukturou, projektovým řízením i podnikovou komunikací.

Mezi naše klienty patří například Správa pražského hradu nebo největší výrobce automobilů v ČR. Svoji budoucnost vidíme ve světě inovací zejména v oblasti počítačového vidění, IoT systémech a umělé inteligenci.

Přinášíme na trh vlastní unikátní systémy, pomocí kterých lze například řešit rezervaci parkovacích míst a zasedaček, bezpečnost a komfort transportu lidí či nákladu. Pracujeme na projektech pro organizace z celého světa a nezapomínáme ani na pomoc potřebným. Spolupracujeme s Linkou bezpečí a jsme partnerem nadace KIPEPEO.

Koho hledáme

Nejvíce volných pozic nabízíme na vývojových projektech, na kterých pracujeme převážně z Brna. Zde se potkáte hlavně s programátory (C++, Python, C, Java).

Další pobočkou je Praha, kde máme obchodní a servisní oddělení a také back office. Tým manuálních testerů pracuje přímo u zákazníka v Mladé Boleslavi.

"Nejsme žádný korporát, panuje u nás pohodová atmosféra a jsme fajn parta lidí."

Týmy sedí pohromadě ve svých vlastních kancelářích. Navzájem se od sebe učíme a hodně spolu komunikujeme.

Co je dobré vědět

V IXPERTA si přijde na své opravdu každý. Ranní ptáče nebo sova, pružná pracovní doba či home office umožní pohodově skloubit soukromí i pracovní život. Zaměstnanci mají 5 týdnu dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a Multisport kartu. Kanceláře v Praze jsou otevřené a částečně sdílené, v Brně jsou kanceláře pro jednotlivé týmy, a navíc relax room a hobby koutek s 3D tiskárnou. Letní a předvánoční firemní akce se konají každý rok.

Co říkají naši kolegové

Co říkají naši kolegové