REFERENCE

Naše služby využívají firmy po celém světě

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Bezpečnostní monitoring

refpage_mpo

Síť MPO už je bezpečná, žádný hacker nemá šanci. Nasadili jsme nástroj kompletního bezpečnostního monitoringu, umíme zpracovat až 60 000 událostí za minutu a vyhodnotíme až 25 000 útoků za minutu.

Bezpečnostní správce ministerstva je spokojený. Plní požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, má k dispozici vizualizace porušení bezpečnosti provozu v ICT a výrazně jsme mu ulehčili práci při vyšetřování incidentů.

Snadná komunikace mezi zaměstnanci i s veřejností, snížení nákladů, flexibilita a snadná správa. Takové byly hlavní cíle při zavádění nejrozsáhlejšího IP komunikačního systému v ČR. Ty se nám podařilo beze zbytku splnit.

Nahradili jsme stovky ústředen jedním centrálním IP hlasovým systémem, který má nyní 13 000 uživatelů. Interní komunikace MPSV je po celé ČR zdarma a občané se mohou kdykoliv snadno dovolat na poradenskou linku.

refpage_mpsv

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Komunikační infrastruktura

Správa pražského hradu

Komunikace a infrastruktura

refpage_hrad

Již třetí prezident si díky našemu řešení telefonie na Pražském hradě spolehlivě zavolá.

Správa Pražského hradu s námi nejen desítky let telefonuje, ale prostřednictvím naší Wi-Fi též zpřístupňuje informace novinářům a veřejnosti.

Propojili jsme Hrad a zámek v Lánech s parlamentem a vybranými ministerstvy v jednu síť dostupnou 24 hodin denně.

Naše dodávka rozsáhlé hlasové a datové infrastruktury přinesla zákazníkovi výrazné snížení provozních ztrát ve výrobě. Špičkové a přitom ekonomické pokrytí signálem zajišťuje i v extrémních venkovních podmínkách spolehlivé spojení s klíčovým podnikovým systémem SAP.

Sjednocením různých technologií zákazník významně ušetřil náklady na provoz. Veškeré telefonování s mateřskou společností v Německu je nyní zdarma.

MANN+HUMMEL

MANN+HUMMEL

Komunikace a infrastruktura

Česká lékárna holding

Síťová infrastruktura

Dr Max

Provozovatel lékáren Dr. Max potřeboval zavést jednotnou síť v prodejnách, skladech i administrativě.

Po pečlivé analýze a testování jsme řešení nasadili bez jakéhokoliv omezení provozu během migrace.

Oběma centrálám i stovkám poboček nyní usnadňuje fungování infrastruktura se snadnou správou, spolehlivým zabezpečením a vynikající servisní podporou.

Firma díky nasazení našeho systému rezervace zasedaček XEVOQ ušetřila peníze za nákup 3 nových zasedacích místností.

Zpočátku skeptický ředitel IT se nyní zasazuje o zavedení systému do všech 9 států, ve kterých Dixons působí.

refpage_dixons

Dixons Carphone CoE

Rezervace zasedaček

Kiwi.com

Optimalizace projektového řízení

refpage_kiwi

V KIWI už žádný projekt nepřistane mimo ranvej.

Díky IXPERTĚ a řešení Atlassian mají perfektní přehled o všech projektech na jednom místě, vidí co je brzdí a o případných hrozbách ví hned a múžou je včas řešit.

Pro významného celosvětového výrobce automotive modulů jsme realizovali IT část nově postaveného továrního komplexu na výrobu světlometů a palubních systémů. Implementovali jsme kabelážní systémy, racky, datové centrum a kompletní síťovou infrastrukturu.

Rychlá a spolehlivá dodávka umožnila spustit testovací výrobu v rekordním čase a také zajistila bezproblémový náběh technologicky složitých procesů.

Hyundai MOBIS

Mobis Automotive Czech

Síťová infrastruktura

Naši klíčoví partneři

Společně jsme naladěni na vlnu IXPERTA