Potřebujete poradit?

POMOC

27 let inovací v oblasti informačních technologií

REFERENCE

naše služby využívají firmy po celém světě

Ministerstvo průmyslu
a obchodu

bezpečnostní monitoring

Síť MPO už je bezpečná, žádný hacker nemá šanci. Nasadili jsme nástroj kompletního bezpečnostního monitoringu, umíme zpracovat až 60 000 událostí za minutu a vyhodnotíme až 25 000 útoků za minutu.

Bezpečnostní správce ministerstva je spokojený. Plní požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, má k dispozici vizualizace porušení bezpečnosti provozu v ICT a výrazně jsme mu ulehčujeme práci při vyšetřování incidentů.

Pokud chcete další podrobnosti, jsou tady.

Ministerstvo práce
a sociálních věcí

komunikační infrastruktura

Snadná komunikace mezi zaměstnanci i s veřejností, snížení nákladů, flexibilita a snadná správa. Takové byly hlavní cíle při zavádění nejrozsáhlejšího IP komunikačního systému v ČR. Ty se nám podařilo beze zbytku splnit.

Nahradili jsme stovky ústředen jedním centrálním IP hlasovým systémem, který má nyní 13 000 uživatelů. Interní komunikace MPSV je po celé ČR zdarma a občané se mohou kdykoliv snadno dovolat na poradenskou linku.

member_2 icon

Správa pražského
hradu

komunikace a infrastruktura

Již třetí prezident si díky našemu řešení telefonie na Pražském hradě spolehlivě zavolá. Správa Pražského hradu s námi nejen desítky let telefonuje, ale prostřednictvím naší Wi-Fi též zpřístupňuje informace novinářům a veřejnosti.

Propojili jsme Hrad a zámek v Lánech s parlamentem a vybranými ministerstvy v jednu síť dostupnou 24 hodin denně.

Jak jsme to udělali a proč nás na Hradě mají stále rádi, to najdete zde.

Mann + Hummel

komunikace a infrastruktura

Naše dodávka rozsáhlé hlasové a datové infrastruktury přinesla zákazníkovi výrazné snížení provozních ztrát ve výrobě. Špičkové a přitom ekonomické pokrytí signálem zajišťuje i v extrémních venkovních podmínkách spolehlivé spojení s klíčovým podnikovým systémem SAP.

Sjednocením různých technologií zákazník významně ušetřil náklady na provoz. Veškeré telefonování s mateřskou společností v Německu je nyní zdarma.

Jak jsme postupovali a co zákazník ocenil zejména, to najdete zde.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING

síťová infrastruktura

Provozovatel lékáren Dr. Max potřeboval zavést jednotnou síť v prodejnách, skladech i administrativě. Po pečlivé analýze a testování jsme řešení nasadili bez jakéhokoliv omezení provozu během migrace.

Oběma centrálám i stovkám poboček nyní usnadňuje fungování infrastruktura se snadnou správou, spolehlivým zabezpečením a vynikající servisní podporou.

Dixons Carphone CoE

rezervace zasedaček

Firma díky nasazení našeho systému rezervace zasedaček XEVOQ ušetřila peníze za nákup 3 nových zasedacích místností.

Zpočátku skeptický ředitel IT se nyní zasazuje o zavedení systému do všech 9 států, ve kterých Dixons působí.

KIWI.com

optimalizace projektového řízení

V KIWI už žádný projekt nepřistane mimo ranvej.

Díky IXPERTĚ a řešení Atlassian mají perfektní přehled o všech projektech na jednom místě, vidí co je brzdí a o případných hrozbách ví hned a múžou je včas řešit.

Mobis Automotive Czech

síťová infrastruktura

Pro významného celosvětového výrobce automotive modulů jsme realizovali IT část nově postaveného továrního komplexu na výrobu světlometů a palubních systémů. Implementovali jsme kabelážní systémy, racky, datové centrum a kompletní síťovou infrastrukturu.

Rychlá a spolehlivá dodávka umožnila spustit testovací výrobu v rekordním čase a také zajistila bezproblémový náběh technologicky složitých procesů.