Firemní benefity

Balíček výhod pro naše zaměstnance

Výhody pro naše zaměstnance v Praze

Flexibilní pracovní doba

Sova, nebo skřivan? Je nám to jedno. Prostě přijdete do práce v tolik, v kolik vám to bude vyhovovat. Pracovní dobu nepřizpůsobujeme práci, ale lidem. Doporučuje 10/10 rodičů.

Home Office

Všude dobře, doma nejlíp. My víme. A proto máme možnost občas pracovat z domova. Stačí se domluvit s nadřízeným.

Káva, čaj i něco dobrého na zub

Vyhlásili jsme boj neoblíbeným pondělkům. Do první linie jsme poslali společnou snídani. Na náš účet. Káva i čaj po celý týden jsou samozřejmostí.

Sportem ku zdraví

Sportujeme často a rádi. V našich peněženkách má totiž nově čestné místo Multisport kartička. Pro náruživé cyklisty máme připravenou vlastní kolárnu.

Společné akce

Jsme spolu rádi. I po práci. A pořád něco vymýšlíme – už jsme vyzkoušeli dračí lodě, laser game, závodili jsme na motokárách, po večerech spolu hrajeme deskovky … Nevíme, co to bude příště, ale určitě to bude super.

Příspěvek na stravu

Máme pro vás hádanku. Co mají skoro všude, ale kdyby to tam nebylo, bude vám to chybět? Ano, jsou to stravenky nebo stravenkový paušál. U nás dostanete 65 Kč za odpracovanou směnu.

Penzijní připojištění

Kdo by chtěl teď myslet na důchod? Nikdo, a tak to děláme za naše zaměstnance my pomocí příspěvku na penzijní připojištění až do výše 3% mzdy.

Dovolená navíc

Relaxujeme na dovolené celých pět týdnů v roce.

Aplikace U lékaře

Aplikaci využijeme pro konzultaci zdravotního stavu, poskytnutí odborných medicínských informací, vyhledání odborného lékaře, online objednání k lékaři.