SW Developer Atlassian

Do brněnského Atlassian týmu hledáme SW Developera.

Co u nás Atlassian tým dělá
  • Pomáháme klientům při nasazení softwarových nástrojů, které jim pomohou zefektivnit jejich práci, usnadní komunikaci a zautomatizují procesy.
  • Děláme vývoj na míru i vlastní produkty. Vítáme nové nápady a podporujeme rozvoj vlastních myšlenek.
  • Jsme malý tým a chováme se jako samostatná firma. Navzájem si pomáháme, dobrá práce i spokojenost v týmu je naším společným dílem.
  • Atlassian tým se skládá z konzultantů, softwarových inženýrů, analytiků a programátorů, kteří působí převážně v Čechách a na Slovensku.
  • V Atlassian týmu si moc nepotrpíme na dlouhé řeči a velké prezentace, za nás mluví výsledky a spokojenost klientů.
  • Co děláme – děláme rádi. A pořádně.
Náplň práce
  • Hledáme developera, který s námi bude part time nebo full time pracovat na nových nápadech(vlastních addonech) a na úpravách na míru našim zákazníkům. U pár nápadů jsme si ověřili zájem klientů a tak potřebujeme vývojáře, který pomůže nové produkty domyslet, vyvinout a přivést na svět.
  • Budete se podílet na celkovém procesu, od zadání zákazníka, analýzy, návrhu rozhraní a architektur pro Atlassian plugin či úpravu, vymyšlení, vývoj(full stack) včetně UX, testování až po výsledné dodání zákazníkovi.
Jak poznáte, že je tato pozice vhodná pro vás
  •  Máte adekvátní technické znalosti , zejména
      • Znalost Atlassian produktů, Atlassian API.
      • Java (výhodou znalost Spring, základní znalost JPA, Maven).
      • Javascript (jQuery), CSS.
      • UI, UX výhodou.
      • Velocity templaty.
    • OSGi výhodou
    • Linux a PostgreSQL výhodou
  • Zkušenost s vývojem produktu či Atlassian addonu výhodou.
  • Atlassian vás baví a vidíte smysl ve výše popsané práci.
Proč u nás budete pracovat rádi
  • Máme flexibilní pracovní dobu – naši práci měříme výsledky a ne tím, v kolik hodin kdo chodí do práce.
  • Pracujeme v přátelském duchu, chodíme do práce rádi (jsme československá firma dost velká na stabilní zázemí a zároveň dost malá na férové vztahy bez korporátních manýr).
  • Kdo se chce dále rozvíjet, tomu pomůžeme a vyjdeme vstříc.
  • V práci se u nás dá nejen pracovat, lze využít Relax room, 3D tiskárnu, posilovnu nebo xbox.
  • A samozřejmě obdržíte i balíček obvyklých zaměstnaneckých benefitů.

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti IXPERTA s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici či pozici,
která je vhodná dle mé kvalifikace a zkušeností a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné
a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů,
které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto
vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Možná někdo z vašeho okolí právě hledá takové místo, sdílejte ho: