Sales Development Representative

Pro naši kancelář v Praze hledáme sales development representative, obchodníka s IT duší, posilu našeho obchodního týmu .

Firmě se daří, zakázky se úspěšně sypou a naši obchodníci už to všechno prostě sami nezvládají. Klonovat je zatím neumíme, a tak hledáme novou posilu do pražského obchodního týmu. Člověka, který po zaučení zvládne všestranně podpořit prodej našich technologií.

Co vás na této pozici čeká
 • Nejdřív se dobře zorientujete v tom, co později budete prodávat. Zaměříte se na úzkou sadu produktů, které mají vysoký potenciál uspět na těch nejlepších adresách (banky, telco operátoři, velké výrobní podniky, rychle rostoucí on-line společnosti). Máme jedinečné postavení na trhu a slušnou šanci proniknout mezi zavedenými main-stream značkami.
 • Později budete ve spolupráci s ostatními členy obchodního týmu hledat nové příležitosti jak u stávajících, tak u potenciálních zákazníků, tedy zejména následující:
  • Telefonické oslovování stávajících, dřívějších i potenciálních klientů
  • Konzultace s kolegy, identifikace nových obchodních příležitostí
  • Aktivní vyhledávání nových zakázek, sjednávání schůzek pro zkušenější kolegy
 • Počítáme s tím, že se časem sami přesunete do role obchodníka, presales specialisty či jiné seniorní pozice v našem sales týmu
Co by měl mít náš budoucí kolega
 • Obchodního ducha: nebát se zvednout telefon a zavolat do firmy, které by se mohl hodit náš produkt.
 • Pozitivní vztah k IT technologiím a alespoň základní znalosti z této oblasti – čím méně budete znát předem, tím více se toho budete muset doučit.
 • Češtinu nebo slovenštinu na velmi dobré úrovni, angličtinu.
 • Výhodou bude zkušenost s prací na obdobné pozici, zkušenost s projekty z oblasti IT infrastruktury, znalosti z oblasti datových center, datových úložišť.
Proč pracovat u nás
 • Stabilní firma, přátelské prostředí.
 • Dobré zázemí – příjemné a dobře vybavené kanceláře v Praze na Balabence, prima tým, zvyklý si pomáhat.
 • Příležitost vyprofilovat se v rámci zajímavých moderních technologií, spolupracovat se zajímavými zákazníky a časem růst v rámci týmu, nebo i mimo něj.
 • Tradiční benefity : týden dovolené navíc, firemní snídaně a různorodé akce, možnost školení a zisku certifikátů, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif, možnost výhodné koupě auta, stravenky a další.

Mám zájem

Zavolejte, napište

Viktorie Knězková
HR Generalist

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti IXPERTA s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici či pozici,
která je vhodná dle mé kvalifikace a zkušeností a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné
a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů,
které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto
vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Možná někdo z vašeho okolí právě hledá takové místo, sdílejte ho: