Atlassian System Administrátor/ DevOps

Pro posílení Atlassian týmu hledáme System Administrátora/DevOps Developera.

    Popis pozice
    • Instalace a správa systémů pro Atlassian produkty (pro Server i pro Data Center platformy).
    • Řešení incidentů a troubleshooting pro stávající instalace.
    • Monitoring systémů Atlassian.
    • Podpora Continuous Integration/Continuous Deployment pro vývoj aplikací.
    Požadavky
    • Znalost operačních systémů Linux.
    • Orientace v technologiích Databáze SQL, Java, Nginx, Apache, Apache Tomcat, Nagios, Zabbix atd.
    • VŠ vzdělání technického směru výhodou  – elektrotechnika, informatika.
    • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy.
    • Předchozí praxe na pozici support engineer, DevOps engineer.
    • Prozákaznický přístup.
    • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni a řidičský průkaz skupiny B.
    Výhodou bude
    • Certifikace na produkty Atlassian, Microsoft, Linux.
    • Aplikační znalost produktů Atlassian (Confluence a Jira).
    • Znalost nástrojů a fungování  BitBucket a Bamboo.
    Nabízíme
    • Flexibilní pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
    • Balíček firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné firemní snídaně.
    • Podporujeme sportovních aktivity a pravidelné jazykové kurzy na pracovišti.
    • Pracujeme v menších kancelářích, pracoviště v Praze nebo Brně – dle dohody.

      Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

      Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti IXPERTA s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici či pozici,
      která je vhodná dle mé kvalifikace a zkušeností a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné
      a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů,
      které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto
      vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

      Možná někdo z vašeho okolí právě hledá takové místo, sdílejte ho: