Atlassian brigádník

Do pražského Atlassian týmu hledáme nového kolegu, který nám pomůže a třeba přinese i nové nápady (částečný úvazek, brigáda).

Co u nás budete dělat?
  • Postupně se zorientujete v Atlassian nástrojích a v tom, jak mapují a optimalizují firemní procesy.
  • Budete se podílet na vývoji vlastních addonů, naučíte se analyzovat procesy a požadavky u zákazníků a způsob, jak je nakonfigurovat do nově vyvíjených nástrojů a Atlassian řešení.
  • Budete spolupracovat buďto na business analýze nebo na programování, to podle vašeho backgroundu – jestli je to více oblast IT nebo businessu.
  • Budete společně s kolegy vytvářet prezentace pro zákazníky.
  • Naučíte se pracovat v týmu s našimi zkušenými analytiky a softwarovými developery.
Pro koho je pozice vhodná ?
  • Pro studenta VŠ, který má pozitivní vztah k IT, aktivně používá angličtinu (na úrovni intermediate). Nemusí mít hluboké znalosti IT, administrace systémů, avšak přehled v IT či alespoň částečná znalost programování v Javě je vítaná.
  • Pro studenta, který hledá dlouhodobou spolupráci na minimálně poloviční úvazek, touží po nových znalostech, nebojí se komunikace s kolegy a třeba i se zajímavými zákazníky.
  • Ochotu naučit se nové věci, získat přehled a dotahovat zadané úkoly umíme ocenit a na oplátku vám naplánujeme práci tak, aby to vyhovovalo vašim školním povinnostem.

Mám zájem

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti IXPERTA s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici či pozici,
která je vhodná dle mé kvalifikace a zkušeností a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné
a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů,
které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto
vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Možná někdo z vašich známých hledá právě takové místo. Sdílejte ho: