Team leader

Team Leadera bude hlavou našeho agilního vývojového týmu. Pracujeme na rozličných projektech našeho zákazníka z různých oblastí od prodeje a marketingu, after sales, logistiky, výroby, korporátních interních systémů až po SW projekty v oblastech R&D s využitím umělé inteligence, počítačového vidění, nejmodernějších technologií a trendů.

Zpravidla se jedná o vývoj vícevrstvých komplexních systému napojených na různá rozhraní dalších backend systémů. Frontend bývá řešen pomoci webové nebo mobilní aplikace.

Projektové řízení

Náplň práce Team leadera

  • Vedení fullstack vývojového týmu.
  • Zodpovědnost za plnění úkolů týmu v daných termínech a kvalitě.
  • Personální rozvoj týmu a zvyšování kvalifikace jednotlivých členů týmu.
  • Zefektivňování postupů, procesů a výkonnosti celého týmu.
  • Zajištění všech požadovaných standardů, postupů a metodik v týmu (ISO certifikace, dokumentace, atd.).

Co očekáváme od vás

  • Zkušenosti s vedením vývojového týmu.
  • Znalost vývoje SW v roli developera.
  • Přehled v technologiích JAVA (Spring MVC, Spring Boot, J2EE) nebo .NET (NET Core 3.1, .NET 5, .NET 6).
  • Výhodou bude orientace v mobilních aplikacích a moderních webových frameworcích, s prací v cloudu (Azure nebo AWS).
  • Zkušenost s nástroji pro vývoj a nasazení SW.
  • Uplatníte znalost CI/CD (Docker, Kubernetes a Helm charts).
  • Nutná je znalost češtiny a komunikativní znalost anglického jazyka(min.B2).

Co vám za to nabízíme

  • Budete pracovat na zajímavých projektech.
  • Získáte dlouhodobou a stabilní spolupráci na klíčových nadnárodních projektech pro našeho zákazníka ŠKODA AUTO.
  • Těšit se můžete i na příjemné benefity – příspěvek na stravu a penzijní připojištění, týden dovolené navíc, Multisport kartu.

Firemní benefity

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme

Informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme v oprávněném zájmu, viz informace o ochraně osobních údajů.

Kontakt

Máte-li dotazy, neváhejte mě kontaktovat

Barbora Nedomová

HR Generalist