System Administrátor / DevOps

Pro posílení Atlassian týmu hledáme System Administrátora/DevOps Developera.

Atlassian

Popis pozice

  • Instalace a správa systémů pro Atlassian produkty (pro Server i pro Data Center platformy).
  • Řešení incidentů a troubleshooting pro stávající instalace.
  • Monitoring systémů Atlassian.
  • Podpora Continuous Integration/Continuous Deployment pro vývoj aplikací.

Požadavky

  • Znalost operačních systémů Linux.
  • Orientace v technologiích Databáze SQL, Java, Nginx, Apache, Apache Tomcat, Nagios, Zabbix atd.
  • VŠ vzdělání technického směru výhodou  – elektrotechnika, informatika.
  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy.
  • Předchozí praxe na pozici support engineer, DevOps engineer.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni a řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude

  • Certifikace na produkty Atlassian, Microsoft, Linux.
  • Aplikační znalost produktů Atlassian (Confluence a Jira).
  • Znalost nástrojů a fungování  BitBucket a Bamboo.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Balíček firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné firemní snídaně.
  • Podporujeme sportovních aktivity a pravidelné jazykové kurzy na pracovišti.
  • Pracujeme v menších kancelářích, pracoviště v Praze nebo Brně – dle dohody.

Firemní benefity

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme

Kontakt

Máte-li dotazy, neváhejte mě kontaktovat