Scrum Master

Týmová práce na projektech v automotive oblasti.

Projektové řízení

Náplň práce Scrum Mastera

  • Účast na schůzkách Scrum týmů (Stand-up, Sprint planning, Sprint review, retrospektiva).
  • Podpora činnosti týmů pracujícího metodikou Kanban a Scrum.
  • Facilitace týmových ceremonií, monitorování možných překážek a vnějších problémů a pomoc týmu s jejich odstraňováním.
  • Poskytování konstruktivní zpětné vazby, sdílení zkušeností a znalostí; hodnocení zvolené metodiky (zejména Scrum, Kanban) a efektivnosti rozvoje.
  • Kontrola projektové dokumentace, práce s backlogem (týmový backlog refinement, pomoc týmům být v souladu s metodikou IT-PEP).
  • Spolupráce s vlastníkem produktu (Product Ownerem), jeho procesní podpora, konzultace a koučink.
  • Dokumentace zkušeností z práce s teamem, která usnadní prací ostatním/ budoucím Scrum Masterům (user cases, best practices, překážky).

Co očekáváme od vás

  • Dva roky zkušeností na pozici Scrum Mastera.
  • Certifikace v oblasti Scrum / agilního řízení (např. Scrum.org, Scrum Alliance, SAFe, LeSS).
  • Znalost metodiky Agile a frameworků Scrum, Kanban.
  • Dobrá znalost nástrojů Atlassian JIRA, WIKI a nástrojů MS Office, Teams, Sharepoint a Powerpoint.
  • Organizační schopnosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (min. B2).

Co vám za to nabízíme

  • Budete pracovat v technickém týmu v atraktivním automobilovém prostředí na projektech, které sledují nejnovější hi-tech a zákaznické trendy v oblasti automotive a IT.
  • Získáte stabilní pracovní pozici, ve které se budete moci realizovat a růst.
  • Těšit se můžete i na příjemné benefity – příspěvek na stravu a penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelné firemní snídaně, Multisport kartu.

Firemní benefity

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme

Informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme v oprávněném zájmu, viz informace o ochraně osobních údajů.

Kontakt

Máte-li dotazy, neváhejte mě kontaktovat

Barbora Nedomová

HR Generalist