Máme pro Vás benefity – Brno

Flexibilní pracovní doba

Sova, nebo skřivan? Je nám to jedno. Prostě přijdete do práce v tolik, v kolik vám to bude vyhovovat. Pracovní dobu nepřizpůsobujeme práci, ale lidem. Doporučuje 10/10 rodičů.

Home
office

Všude dobře, doma nejlíp. My víme. A proto máme možnost občas pracovat z domova. Stačí se domluvit s nadřízeným.

Relax
room

Po práci legraci. Máme tu ping pong, fotbálek, Xbox, pro romantické duše klávesy, pro sportovce něco málo náčiní z posilovny a ... nebojíme se je použít.

Káva, čaj i něco dobrého na zub

Vyhlásili jsme boj neoblíbeným pondělkům. Do první linie jsme poslali společnou snídani. Na náš účet. Káva i čaj po celý týden jsou samozřejmostí.

Sportem
ku zdraví

Sportujeme často a rádi. V našich peněženkách má totiž nově čestné místo Multisport kartička. Pro náruživé cyklisty máme připravenou vlastní kolárnu.

Vzděláváme se
 

Mozek je prakticky jako sval, a tak ho trénujeme nejenom při psaní kódu. Máme společné hodiny jazyků a pozadu nejsme ani s účastí na odborných školeních.

Společné akce
 

Jsme spolu rádi. I po práci. A pořád něco vymýšlíme - už jsme vyzkoušeli dračí lodě, laser game, závodili jsme na motokárách, po večerech spolu hrajeme deskovky ... Nevíme, co to bude příště, ale určitě to bude super.

Příspěvek na stravu
 

Máme pro vás hádanku. Co mají skoro všude, ale kdyby to tam nebylo, bude vám to chybět? Ano, jsou to stravenky nebo stravenkový paušál. U nás dostanete 55 Kč za odpracovanou směnu.

Penzijní připojištění

Kdo by chtěl teď myslet na důchod? Nikdo, a tak to děláme za naše zaměstnance my pomocí příspěvku na penzijní připojištění až do výše 3% mzdy.

Dovolená
navíc

Relaxujeme na dovolené celých pět týdnů v roce.

Výuka cizích jazyků

Nemusíme chodit daleko, angličtinu, němčinu či francouzštinu se učíme přímo na pracovišti.

Kolárna
 

I naše kola mají ve firmě své místo a čekají na svého pána pod zámkem.

Máte-li nějaké dotazy,
neváhejte mě kontaktovat.